fbpx

Akce

Peter Tavel

Workshop o rozhodování v podnikání II.

Na loňské konferenci jste byli velmi spokojení s workshopem prof. Petera Tavela. Proto přijede i letos a naváže na téma o umění rozhodnout.

Následky rozhodnutí šéfa mají dopad na firmu, zaměstnance a na jejich rodiny. Někdy se dostávají do pasti, když musí učinit mnoho rozhodnutí a přitom mají málo času a informací. Každý z nás má různou míru ochoty riskovat. Přesto je přirozené, že rozhodneme občas špatně. Workshop vás přivede k poznání, kam v rámci svého týmu patříte. To vám zvýši kompetence k rozhodování o dalším směřování týmu a volbě správné strategie vedení vašeho byznysu.

Rozhovor: Neztrácím čas s dobrými věcmi

O prof. Tavelovi:

Prof. Ing. Mgr. et Mgr. Peter Tavel, Ph.D vystudoval Stavební fakultu VŠT v Košicích, psychologii a teologii na UP v Olomouci, kde získal doktorát z klinické psychologie a kde se také habilitoval v oboru klinická psychologie. Kromě menších výcviků a kurzů absolvoval sebezkušenostní psychoterapeutický pobyt na neurotickém oddělení v PL v Kroměříži, dvouletý seminář Výklad snů a Lege artis, roční výcvik Paliativní péče v hospici v rakouském Mödlingu a pětiletý daseinsanalytický výcvik v komunitně-skupinové psychoterapii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií.

V současnosti přednáší psychologii na UP v Olomouci a na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Přes deset let žije v Rakousku, kde se v rámci hospicu a domova důchodců věnuje paliativním, starým a umírajícím pacientům. Je supervizorem Mobile Hospic Niederösterreich. Poskytuje psychologické poradenství pro Centrum poradenské slučby na CMTF UP v Olomouci. Je také senior researcher v centru excelentnosti Kosice Institute for Society and Health na UPJŠ v Košicích ve spolupráci s Department od Social Madicine, Universtiry Medical Centre Groningen, University of Groningen v Holandsku.

Mezi jeho největší ocenění patří cena Literárního fondu Slovenskej akadémie vied za dílo Psychologické problémy ve stáří I. a tři čestná uznání rektora UP za vědecké monografie.

 

Zpět na přehled konference

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.