fbpx

Networking list

Budujeme databázi křesťanských obchodníků, manažerů, podnikatelů a živnostníků. Myšlenka elektronického networkingového listu se zrodila poměrně nedávno. Na každém z našich klubových setkání totiž stále víc rostl zájem o propojování lidí. Nebylo to primárně jen kvůli byznysu, ale proto, aby se navázaly osobní vztahy. A tak jsme se rozhodli vybudovat vlastní platformu, která to lidem umožní.

Nechceme dělat konkurenci marketingovým databázím. KOMPASu jde především o budování společenství. Zajímá nás příběh každého podnikajícího křesťana a prioritně chceme posilovat křesťanskou komunitu podnikajících lidí. Chceme, aby o sobě i skrze náš networking lidé věděli a mohli si zkušenostmi i lidsky být v těchto těžkých časech nablízku.

Patříte-li mezi ty, které zajímají podobně hodnotově ukotvení podnikatelé, vytvořením jednoduchého profilu v networking listu můžete ostatním členům ukázat,  kdo jste a v jakém odvětví podnikáte. Zadáním osobního kontaktu dáte druhým možnost vás oslovit přímo a zároveň si v networking listu můžete ověřit jejich registrovaný profil.

Databáze je privátní, přístupná pouze po schválení každé registrace sdružením KOMPAS. Veškerá vzniklá spojení závisí pouze na osobní iniciativě členů a nejsou regulovaná žádnou třetí stranou. Networking list je služba poskytovaná zcela zdarma. Existenci aplikace můžete podpořit libovolným darem na účet KOMPASu 115-6824330237/0100.

Vyplňte níže uvedený formulář a registraci uděláme za vás. Pošleme vám pak přihlašovací údaje.

Napište si o heslo do networking listu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Chci být součástí networking listu

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Poté Vám vytvoříme účet v našem networking listu a zašleme přihlašovací údaje.

Díky za spolupráci!

Marek Chvátal

Nenechte si ujít novinky z KOMPASu

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.
Souhlasím s Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)