fbpx

Podpora

Plakát vlčí doupěJmenuji se Roman Vlk a jsem farářem ve farnosti Laškov na Prostějovsku. Když na jaře nebyla možnost navštěvovat bohoslužby, začal jsem natáčet krátká videa (nejen) pro děti k nedělním evangeliím. Uveřejňuji je na YouTube kanále Vlčí doupě: (1url.cz/@YT.vlcidoupe). Vytvořena je i mobilní aplikace Vlčí doupě (1url.cz/@app.vlcidoupe) a stejnojmenné webové stránky (vlcidoupe.cz) . K nedělním kázáním přibyla též soutěžní videa o zajímavé ceny.

Cílem díla Vlčí doupě je sdělit dětem poselství evangelia poutavým a neotřelým způsobem, a ukázat jim způsob jak evangelium mohou žít konkrétně ve svých životech.

Vnímám, že Pán chce toto dílo posouvat dál. Vyvstávají nové cesty jak ho ještě více rozšířit. Už několik klášterů a jednotlivců nám "kryje záda" svými modlitbami. Také je třeba zajistit finanční pokrytí díla: potřebnou techniku, program na stříhání videí, vybavení studia, atd. Proto se na vás obracím s prosbou o finanční dar, na který rád vystavím potvrzení pro daňové účely. Na všechny dobrodince pamatuji v modlitbě a jednou za měsíc za ně slavím mši svatou. Pán Bůh zaplať!

+ O. Roman Vlk

Dílo Vlčí doupě je možné finančně podpořit darem na č.ú.: 2089164018/3030

Qr platba Vlčí dopuě v.s. 120

 

 

 

 

ZPĚT

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.

  • KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.

  • Holická 47, 779 00 Olomouc

  • info@krestanskypodnikatel.cz

  • Č. Ú.: 115-6824330237/0100