fbpx

Podpora

Snažíme se dokončit unikátní duchovní a kulturní centrum pro region jižně pod Brnem se zajímavou architekturou a meditativně – relaxačním parkem.
Projekt stavby kaple Nesvačilka (www.kaplenesvacilka.cz) vznikl jako odpověď na touhy tamních obyčejných lidí od roku 1920, kdy za tím účelem založili spolek a začali si na svůj sen spořit na zřízenou vkladní knížku. Žel těžká následná období plány překazila. Ale nezlomila sny… Kaple v Nesvačilce u Brna se již v roce 2017 stala vítězem odborné poroty Dřevostavba roku (https://www.drevoprozivot.cz/drevena-stavba-roku/drevene-konstrukce-navrhy-2017/kaple-panny-marie-v-nesvacilce). Stavebně se jedná o návrat ke starým řemeslům - kámen a dřevo s hrou světla v rotundovité stavbě, která v návštěvnících zanechává dozvuk identity s krajinou.

Nejen pro budoucí generace chceme tímto učinit vklad do uměleckého dědictví národa a dobudovat místo, kde se budou konat bohoslužby, koncerty a setkání lidí dobré vůle. Pokud náš projekt podpoříte, budeme se z dokončení kaple moci radovat již brzy.

Podpořte prosím dokončení reknstrukce kaple darem na účet 2300338440 / 2010 nebo i s pěknými odměnami pro dárce zde: https://www.hithit.com/cs/project/8552/dostavba-unikatni-kaple-nesvacilka

ZPĚT

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.

  • KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.

  • Holická 47, 779 00 Olomouc

  • info@krestanskypodnikatel.cz

  • Č. Ú.: 115-6824330237/0100