fbpx

Podpora

hospice sv alzbety1

Hospic sv. Alžběty o.p.s., jako jediný kamenný hospic na území statutárního města Brna, poskytuje potřebným komplexní hospicovou péči. Z tohoto pohledu je Hospic sv. Alžběty v regionu ojedinělým zařízením svého druhu.                                                    

Na konci roku 2019 byl zahájen projekt rozsáhlé rekonstrukce a dostavby části objektu, kde hospic sídlí, s cílem vytvořit zejména zázemí pro pobytovou odlehčovací službu s 23 lůžky. Realizace projektu dotvoří ještě více komplexnost péče poskytované hospicem. Pobytová odlehčovací služba umožní převzít nemocného na přechodnou dobu z režimu péče v domácím prostředí a dopřeje tak pečujícím z řad rodinných příslušníků nezbytný odpočinek a možnost vyřízení potřebných osobních záležitostí.

Financování předmětné investiční akce (cca 100 mil. Kč) je vícezdrojové včetně významného zapojení finančních prostředků evropských fondů, přesto ještě chybí cca 10 mil. Kč ke krytí nákladů celého projektu. Předpokládaný termín kolaudace je v březnu 2021.

Pokud zvažujete možnost podpory Hospice sv. Alžběty, můžete kontaktovat fundraisera hospice na tel. 736 503 781 nebo mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Případný dar je možno poukázat na dárcovský účet: 2200422047/2010, variabilní symbol 1, zpráva pro příjemce RaD, křesťanský podnikatel. Rádi Vám připravíme Darovací smlouvu a potvrzení o přijetí daru pro daňové účely.

Děkujeme!

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.

  • KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.

  • Holická 47, 779 00 Olomouc

  • info@krestanskypodnikatel.cz

  • Č. Ú.: 115-6824330237/0100