fbpx

Podpora

V etiopském regionu Somali je v roce 2019 kvůli suchu ohroženo humanitární katastrofou 1,7 milionu lidí. ADRA pomáhá v Etiopii již 7 let, za tu dobu se podařilo vystavět studny, vodní nádrže a latríny pro 18 komunit (lokalit/vesnic). Naše pomoc v regionu Somali směřuje k dlouhodobému koncepčnímu řešení situace s nedostatkem vody. Chcete pomoci třeba etiopským maminkám samoživitelkám s přístupem k vodě? Kupte jim oslíka s povozem, který jim přiveze dostatečné množství vody pro celou rodinu i ze vzdálených lokalit. My Vám vystavíme originální dárcovský certifikát, který můžete věnovat třeba svému obchodnímu partnerovi.

Kontaktní osoba: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 731 696 665.

Etiopie s účtem

 

Ze Sýrie uteklo před ozbrojeným konfliktem už téměř 11 milionů lidí. Nejvíce jich směřovalo do sousedního Libanonu, kde dnes žije 27 uprchlíků na 100 místních obyvatel. Syrští uprchlíci žijí díky velkému množství osob i v neoficiálních utečeneckých táborech s otřesnými hygienickými podmínkami. Pořiďte nejzranitelnějším rodinám s velkým počtem dětí, starých lidí či hendikepovanými, hygienické balíčky a vraťte jim důstojné životní podmínky. Za Váš dar dostanete designový dárcovský certifikát, kterým se můžete pochlubit třeba ve své kanceláři, či jej někomu jménem své firmy věnovat.

Libanon s účtem

 

Některé oblasti kolem syrského Damašku se stávají znova obyvatelnými. Do svých domovů se vracejí vnitřně přesídlené rodiny. Pomozte s Adrou opravit pro 1800 z nich kanalizaci a pro jejich děti 27 školních tříd. 675 dětí se tak bude moci začít znova učit a to i ty, které potřebují speciální pomůcky kvůli zrakovým vadám. Bezpečná škola je místo, kde se děti mohou cítit dobře. Zakupte jim třeba jednu školní tabuli a my Vám zašleme originální darovací certifikát, který můžete věnovat jako pozornost svému obchodnímu partnerovi či jej vystavit v kanceláři svých zaměstnanců. Ukažte, že Vaší firmě záleží na lidech v nouzi.

Sýrie s účtem

 

Roky 2015 a 2017 byly díky ničivým cyklónům zničující pro jeden ze států Myanmaru/Barmy a to konkrétně pro Čjinský stát. Opravme společně zničené mosty, zemědělskou půdu a to efektivní metodou Cash for work, díky které zaměstnáme místní dělníky a tak nejen pomůžeme opravit zničenou infrastrukturu, ale i ekonomicky pozvednout celou komunitu. V Kačjinském státě můžeme pomoci mnoha dětem z utečeneckých táborů v cestě za vzděláním. Nenechejme je být součástí etnických konfliktů. Darujte jim vzdělání, darujte jim budoucnost. Zaplaťte mzdu barmským dělníkům na pět dní a dostanete krásný dárcovský certifikát, kterým můžete obdarovat své blízké.

Kontaktní osoba: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 731 696 665.

Barma s účtěm

ZPĚT

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.

  • KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.

  • Holická 47, 779 00 Olomouc

  • info@krestanskypodnikatel.cz

  • Č. Ú.: 115-6824330237/0100