fbpx

Podpora

Posláním našeho mobilního hospice PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče,z.ú. je poskytování zdravotní péče a terénní odlehčovací služby, nevyléčitelně nemocným lidem, kterým byla ukončena kauzální léčba a kteří chtějí svůj zbývající čas života dožít doma se svými nejbližšími.

K pacientům dojíždí lékaři a zdravotní sestry, pečovatelky.

Máme podporu psychologů a kněžích. Tato podpora je poskytována jak pacientům , tak i blízkým rodinným příslušníkům a pečujícím osobám, protože péče je velmi náročná i po psychické stránce.

Naše zdravotní služba je nemocným poskytována 24 hodin denně 7 dní v týdnu po celý rok.

Jsme nový ústav, který svoji péči poskytuje druhý rok a doprovodili jsme již 110 pacientů a pomohli jsme jejich rodinám . Rodiny nás kontaktují a chtějí naše služby a péči využívat. Mnozí se domnívají , že naši pacienti jsou lidé ve vyšším věku, ale skutečností je , že naši pacienti jsou ve všech věkových kategoriích včetně těch nejmenších pacientů.

Naše péče začíná uzavřením smlouvy s rodinou, do které dojíždíme. Jsme taková domácí nemocnice.

Máme sestry a lékaře a pečovatelky, kteří svoji práci dělají s láskou a s velkou péčí. Ví, jak jsou naši nemocní bezbranní.

Protože jsme mobilní hospic, potřebujeme se auty dopravit k pacientovi v kteroukoliv hodinu. Auta, která máme k dispozici jsou již starší výroby a jejich oprava a provoz je velmi nákladný. Proto potřebujeme auto v nižší cenové hladině, ale auto spolehlivé.

Vzhledem k tomu, že nás žádá o péči stále víc a víc rodin a z více vzdáleného regionu. I přesto, že máme mnoho pacientů, stále se potýkáme a bojujeme s nedostatkem financí.

Proto se na vás obracíme o pomoc při pořízení tohoto automobilu.

Chceme našim nemocným být na blízku a věnovat se jednoznačně jejich péči. Prosíme vás o pomoc při pořízení spolehlivého auta.

Všem, kterým není lhostejné, jak naši nejbližší nemocní, nemohoucí a bezbranní odchází z tohoto světa a jste ochotni nás finančně podpořit budeme velmi vděčni za jakoukoliv pomoc.

Na automobil potřebujeme částku 240 000 Kč.

Číslo účtu PAHOP, z.ú. Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče je 4618489379 / 0800.

Jana Vajdíková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TEL.: 603 536 198

Uherské Hradiště

ZPĚT

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.

  • KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.

  • Holická 47, 779 00 Olomouc

  • info@krestanskypodnikatel.cz

  • Č. Ú.: 115-6824330237/0100