Největší investiční chyby aneb jak nepřijít při investování o peníze

V rámci mezinárodního dne dárcovství pořádáme seminář s naším členem, investičním stratégem Jaroslavem Hlavicou z Brodis fund s.r.o. Akce je zdarma.

Seminář má dvě části. V první se podíváme do Bible a budeme hledat odpovědi na otázky, zda nás Bůh opravdu chce mít zcela chudé a jestli se Boží slovo obrací na investory s dobrými radami.

V druhé části nás Jaroslav seznámí se základními fakty problematiky investic. Naučíme se rozlišovat mezi spořením, investováním a spekulováním. Pochopíme, co je to složený úrok a jak ho lze využít. Jak minimalizovat náklady na investici. V jakých případech si půjčit a kdy rozhodně ne. Do čeho má smysl investovat a kdy se riziko investování rovná spíše vyhazování peněz. Naučíme se poznávat skutečnou hodnotu investice, správně rozložit rizika investování a sestavit portfolio. Dále se dozvíme, jaké existují strategie investování a které stojí za napodobování.

A jak slibuje název semináře, podrobně si přiblížíme nejopakovanější chyby při investování, abychom se z nich hned poučili.

KDY a KDE

3. prosince 2019 od 8.00 do 14. hodin

Klášterní budova Regina ve Zlíně na Divadelní 6

PROGRAM

8.00 Adorace v kapli

9.00 První část – Bible o investování

11.00 Druhá část – Investiční gramotnost

12.00 Oběd

12.30 Třetí část – Chyby v investování

14.00 Konec semináře

Přihlásit se na seminář o Největších investičních chybách

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech.

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.