fbpx

Dny v tichu

Dokážete být sami se sebou? Nemyslím dlouho, někdy stačí 24 hodin: bez ničeho a bez nikoho. Co takhle několik dní? Přemýšleli jste někdy, jaký by to na vás mohlo mít vliv?

Jednou za pololetí v KOMPASu pořádáme dny pro ztišení. Odjedeme do odlehlého kláštera, kde jsme přes den každý sám a večer máme společné aktivity. Původně jsme byli úplně sami, ale ukázalo se, že pro řadu lidí něco takového může být až příliš velký šok. Přece jenom jsme navyklí pořád něco konzumovat nebo tvořit a když oboje spadne na 0, začnou se dít věci. Někteří lidé měli pocit, že se jim z té neaktivity rozskočí hlava. Jiné dohnalo svědomí, když před sebou neměli kam utéct.

Proto jsme zavedli takový večerní koučing, kde se všichni sejdeme a řekneme si, že tyhle věci jsou normální a není se čeho bát. Někdy zkrátka člověk potřebuje jenom trochu uklidnění a pocit, že na to není sám. Na závěr setkání drtivá většina účastníků hodnotí tento zážitek jednoznačně kladně.

Dny v tichu poskytují bohatý prostor pro relax a pohodu. Máme sice navržený denní řád, ale klidně si můžete přispat a nabrat sil.

Takové setkání pořádáme 2x ročně. Lákalo by vás se zapojit?

Naše termíny pro rok 2022

Leden, 3. večer až 8. ráno, Kostelní Vydří

Červenec, 11. večer až 16. ráno, Štěkeň

Váháte, jestli to pro vás nebude dlouhé? Dejte vědět a domluvíme se na termínu ticha na zkoušku.

Přihlásit se na dny v tichu

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech.

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.