fbpx

Akce

Ondrej Sočuvka

Spojování lidí a budování sítí jako benefit pro byznys a zároveň naplňování Božího plánu a vlastního poslání

Ondrej Sočuvka nás formou workshopu uvede do hlubšího poznání networkingu a naslouchání. Workshop bude mít tři části. Po každé následuje praktické cvičení.

  1. Budování sítí – Networking a budování sítí je způsob, jakým se seznamujeme s druhými lidmi. Darujeme jim svůj čas a pozornost. Součástí networkingu je kladení otázky: "V čem mohu být pro druhého obohacením?"
  2. Aktivní naslouchání – Uměním networkingu je poslouchat aktivně a soustředěně. Pokládat doplňující otázky a nechystat si už v průběhu poslouchání vlastní odpověď. A na konci rozhovoru si ověřit, jestli jsem myšlenku správně pochopil.
  3. Praktické tipy – Nikdy nejez oběd sám. Věnuj se závažným tématům. Připrav se dopředu. Opening line - cutting line - follow up. Kritické myšlenky ukonči konkrétním návrhem, jak situaci zlepšit.

Rozhovor: Jsem křesťan a technology optimista

O Ondrejovi:

Absolvoval magisterské studium na Fakultě podnikatelské fakulty Vysoké školy ekonomické v Bratislavě, kde se specializoval na Corporate Finance. Absolvoval výměnné programy s Università Cattolica del Sacro Cuore v Itálii (specializace na mezinárodní marketing), Georgetown University ve Washingtonu DC (specializace na mezinárodní záležitosti) a Erasmus University v Rotterdamu (Certifikát v evropském právu a ekonomii).

V současnosti je manažerem pro veřejnou politiku a vládní záležitosti ve společnosti Google Belgium v ​​Bruselu. V minulosti působil jako ekonomický poradce velvyslance USA na Slovensku, jako poradce předsedy vlády Slovenské republiky pro makroekonomii a zahraniční investice a také ve společnostech US Steel, McGuireWoods a ENEL. Je spoluzakladatelem Středoevropské podnikatelské a sociální iniciativy, nevládní organizace zaměřené na podporu myšlenek volného tržního hospodářství, osobní svobody a etického podnikání ve střední a východní Evropě a internetového portálu Postoj.sk.

V roce 2017 zaběhl horský maraton okolo Mont Blancu a díky běhu se stává lepším člověkem. V roce 2009 ušel pěšky 1000 km na pouti do Santiago de Compostela. Je šťastně ženatý a spolu s manželkou Stankou mají 3 děti - Tamarku, Danielku a Ondrejka.

 

Zpět na přehled konference

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.