O BOHATSTVÍ A INVESTOVÁNÍ S JAROSLAVEM HLAVICOU Z BRODIS FUND S.R.O.

Termín: 14. 2. 2018 od 9.00 do 18.00 hod

Místo konání: Penzion Tõde, Hrnčířská 127/12, 779 00 Olomouc,

Cena: 2000 Kč

Program:

  1. Co nám říká Písmo svaté o bohatství a penězích?
  2. Proč investovat? Do čeho investovat? Jak investovat?
  3. Největší investiční chyby
  4. Mše svatá

Podrobnosti:

S ohledem na ducha doby (začátek doby postní) otevřeme v prvé řadě Bibli, abychom v ní hledali odpověď na otázky, zda nás Bůh opravdu chce mít zcela chudé anebo alespoň trochu bohaté a zda se Boží slovo obrací na investory, aby jim dobře poradilo.

V druhé části nás Jaroslav Hlavica seznámí se základními fakty problematiky investic. Naučíme se rozlišovat mezi spořením, investováním a spekulováním. Pochopíme, co je to složený úrok a jak ho lze využít. Jak minimalizovat náklady na investici. V jakých případech si půjčit a kdy rozhodně ne. Do čeho má smysl investovat a kdy se riziko investování rovná spíše vyhazování peněz. Naučíme se poznávat skutečnou hodnotu investice, správně rozložit rizika investování a sestavit portfolio. Dále jaké existují strategie investování, které stojí za to napodobit a mnoho dalšího.

V závěru semináře si podrobně přiblížíme nejopakovanější chyby při investování, abychom nezačínali investovat právě s nimi anebo se z nich brzo poučili.

Po dobu celého semináře dáme bohatý prostor pro diskusi k jednotlivým tématům.

---------------------------------------

Cena semináře je 2000 Kč. Po absolvování Vám zašleme fakturu. Abychom využili naplno potenciál malé skupiny, omezíme počet přihlášených na 15 osob.

S dotazy se obracejte na Marka Chvátala: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 732 194 790.

Přihlásit se na událost Cesta štědrosti

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech a programu.

  • KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.

  • Holická 47, 779 00 Olomouc

  • info@krestanskypodnikatel.cz

  • přihlášení