fbpx

Seminář Podnikání podle Bati

Inspirativní seminář o geniálním podnikateli

Tomáš Baťa byl nezastavitelný tvůrce a budovatel. Zdaleka se nezaměřoval pouze na produkci bot. Úspěšně uplatňoval svůj vliv jak při podnikání ve firmě, tak při spoluvytváření občanského života u nás i v zahraničí.

Jak se to všechno Baťovi povedlo? Navíc s takovou rychlostí a lehkostí? Odpověď můžeme hledat např. v jeho slavném výroku: pokud chcete vybudovat velký podnik, musíte vybudovat nejdříve sebe.

Na jakých principech stojí myšlení, rozhodování a jednání Tomáše Bati vám ukáže Jiří Jemelka během svého semináře.

Srdečně zveme! Přihlašte se pomocí formuláře pod tímto článkem.

Kdy a kde se akce koná?

  • 13. května 2022 od 9.00 do 15.00 hodin, Ostrava, pravděpodobně v Sálu J.P. II., Výškovická 124a
  • 13. září 2022, Plzeň (11.00 - 16.00 hodin)
  • 7.října  2022, Zlín ( od 9.00 do 15.00)
  • 11. listopad 2022  Praha
  • 25. listopad 2022 Uherský Brod

Cena

Seminář pořádáme zdarma. Poprosíme Vás však o dobrovolný příspěvek na zaplacení nákladů na akci. Ty se pohybují cca  1000 Kč na osobu.

Kdo je Jiří Jemelka?

jemelka kompas webZ pozice obchodníka ve vzdělávací společnosti se postupně vypracoval až na samostatného firemního konzultanta a lektora. Postupně se díky mnoha projektům naučil i další dovednosti nezbytné k interim managementu firmy či k dočasnému krizovému řízení podniku. Vzhledem k výsledkům a referencím se jeho činnost postupně rozšířila na mnoho dalších oblastí, jako jsou tréninky manažerských a obchodních dovedností, personální audit, strategické řízení firmy apod. Logickým vyústěním tohoto procesu bylo založení společnosti J.I.P., kterou od jejího založení až po dnes vede v roli výkonného ředitele.

Zároveň působí jako exekutivní poradce v několika českých firmách, odborník na řízení firem, prodej a leadership, expert na koučování a formování podnikatelů, manažerů a obchodníků, řečník na odborných konferencích zaměřených na podnikatelské problémy a výzvy.

 

Přihlásit se na seminář Podnikání podle Bati

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech.

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.