fbpx

Manažerské konzultace

Nefunguje vaše podnikání či živnost podle vašich představ anebo nefunguje vůbec?

Musíte navíc řešit krizi zaviněnou pandemií a bojujete o samotnou existenci vašeho podnikání?

Máte chuť a odvahu najít řešení?

Vytvořili jsme pro vás nabídku konzultací se zkušenými lidmi, kteří rozumí fungování středně velkých firem a znají principy efektivního a produktivního podnikání. V malých skupinách se zaměříme na vaše komplikace a budeme hledat řešení. Každý si pak odnese konkrétní podněty pro řešení svých problémů a v domluveném časovém intervalu je s našimi konzultanty vyhodnotí. V konzultacích budeme pokračovat, dokud o ně bude zájem anebo dokud budou efektivní.

Co vám můžeme slíbit

  • vyslechneme vás a budeme hledat vaše potřeby
  • seznámíme vás s platnými principy efektivního podnikání
  • pojmenujeme chyby a navrhneme konkrétní řešení

Co vám nemůžeme slíbit

  • budeme dělat změny za vás
  • najdeme snadné a rychlé řešení
  • zachráníme váš byznys za každé situace

Chci se přihlásit

Konzultace budou probíhat na dálku formou videokonference přes aplikaci Webex meetings. Nejprve se sejdeme ve skupině do 10 lidí na cca 90 minut. Řada problémů je totiž společná u mnohých podniků. Poté se, podle zájmu, můžete spojit s našimi konzultanty na osobní pohovor o individuální strategii hledání řešení.

Konzultace nabízíme zdarma. KOMPAS je však nezisková organizace. Prosíme, podpořte naši činnost finančním darem.

Poslat dar

Naši konzultanti:

Jiří Jemelka, předseda KOMPASu, zakladatel J.I.P. pro firmy

jiri jemelka bila nova webZ pozice obchodníka ve vzdělávací společnosti se postupně vypracoval až na samostatného firemního konzultanta a lektora. Postupně se díky mnoha projektům naučil i další dovednosti nezbytné k interim managementu firmy či k dočasnému krizovému řízení podniku. Vzhledem k výsledkům a referencím se jeho činnost postupně rozšířila na mnoho dalších oblastí, jako jsou tréninky manažerských a obchodních dovedností, personální audit, strategické řízení firmy apod. Logickým vyústěním tohoto procesu bylo založení společnosti J.I.P., kterou od jejího založení až po dnes vede v roli výkonného ředitele.

Zároveň působí jako exekutivní poradce v několika českých firmách, odborník na řízení firem, prodej a leadership, expert na koučování a formování podnikatelů, manažerů a obchodníků, řečník na odborných konferencích zaměřených na podnikatelské problémy a výzvy. Má neobyčejnou schopnost pracovat na více často velmi komplikovaných projektech, využívá synergii týmové práce, je nepoučitelný v otázce důvěry lidem, neboť je přesvědčen, že pouze s lidmi (schopnými, na správných místech, motivovanými a dobře vedenými) dokážou firmy nejen přežít, ale především dlouhodobě prosperovat.

Silná orientace na lidi i na výsledky, stejně jako zejména obchodní, ekonomické a obecně podnikatelské cítění z něj dělá lídra, který ví, co chce a v mnoha případech svých cílů úspěšně dosahuje. Dokáže lidi vést a inspirovat k tomu, aby měli chuť růst a zlepšovat se. Velmi silnou stránkou je také jeho stálá ochota se stále učit a zlepšovat, čímž jde ostatním lidem příkladem (někdy tím jde i na nervy).

Chci se přihlásit

Martin Gebauer, investiční stratég

martin gebauerMartin Gebauer momentálně pracuje jako ředitel investiční divize australské banky Macquarie pro region ve střední Evropě. Náplní jeho práce je dlouhodobě investovat, spravovat a řídit společnosti, které svým investorům (převážně penzijním fondům a pojišťovnám) přinášejí zhodnocení investovaných prostředků ve formě dividend a zvyšování jejich hodnoty.

5 let zastával pozici generálního ředitele společnosti České Radiokomunikace zabývající se pozemním vysíláním televizního a rozhlasového signálu a telekomunikačních služeb, předtím působil 3 roky jako její finanční ředitel.

Má rozsáhlé mezinárodní zkušenosti s finančním řízením a řízením nemovitostních aktiv v regionu střední a východní Evropy z období působení v developerské společnosti Orco Property Group.

Působil také jako finanční manažer v britské společnosti privátního kapitálu ve Španělsku.

Po vysoké škole pracoval v mezinárodní společnosti Ernst & Young jako manažer auditu a to v České republice a v USA.

Vystudoval ekonomiku a řízení stavebnictví na VUT Brno, diplomovou práci připravoval na City University of London. Získal kvalifikaci ACCA, znalce učetnictví ve Velké Británii.

Přihlásit se na Manažerské konzultace

Prosíme o sdělení následujících informací, abychom vás zařadili do správné skupinky.

Vytváříme interní databázi kontaktů, kde se můžete propojit se zajímavými lidmi z KOMPASu. Můžeme vás do této databáze zařadit?

Po registraci Vám přijde na email potvrzení. Před začátkem události Vás budeme s předstihem informovat o podrobnostech.

NENECHTE SI UJÍT NOVINKY Z KOMPASU

Zajímavé informace a pozvánky na cluby, semináře, konference či duchovní obnovy.