Články

Připravujeme pro Vás

 • 19. - 20. 9. Cesta štědrosti

  Ve spolupráci s Generostihy Path připravujeme program zaměřený na diskuzi o biblických principech štědrosti. Program byl vyvinut v Americe křesťanskými dárci, kteří chtěli povzbudit sebe i druhé k větší štědrosti a přispět tak k naplnění evangelních rad. Setkání moderuje proškolený podnikatel a moderátor Petr Frolík.

  Co můžete očekávat na Cestě štědrosti?

  • Diskuze o štědrosti v příjemném prostředí

  • Na setkání Cesty štědrosti budeme diskutovat v pohodlném prostředí biblické pasáže, dívat se na videa inspirativních dárců z různých částí světa, společně stolovat a prosit Boha, aby nám ukázal, jak dobře nakládat s penězi, které nám dal.
  • Rozhovory s novými přáteli
  • Budeme usilovat o rozpoznání Boží vůle pro naše životy. Snažit se porozumět naší cestě a nabídnout podporu v pravý čas. Budeme naslouchat ostatním, abychom se naučili přemýšlet o biblických principech dávání. Zváni jsou i Vaše manželky/manželé.
  • Bezpečné prostředí
  • Většina lidí, kteří chtějí s Vámi mluvit o štědrosti, má vlastní agendu: Vaše peníze. Kde se mohou dárci bez obav setkávat, aby diskutovali, jak peníze ovlivňují jejich srdce? Setkání Cesty štědrosti se odehrávají v bezpečném prostředí. Nikdo Vás nebude žádat o peníze. Jde nám jen o to, podělit se o radost, kterou máme z dávání.

  Přihlásit se na tuto událost

 • 22. 9. KONFERENCE - Podnikání a rodina

  22. 9. KONFERENCE - Podnikání a rodina

  Registrace

  Konference na míru pro celou rodinu

  Připravujeme setkání pro všechny podnikavé křesťany, jejich partnery a děti. V prostorách Stojanova gymnázia se na Velehradě setkáme s podnikateli, kteří budou vyprávět o svých zkušenostech s bilancováním mezi prací a časem pro rodinu. Někteří z nich řídí středně velké firmy a mají až sedm dětí.

  Program pro děti

  O vaše děti se během programu postarají pečovatelé. Velehrad nabízí obrovské množství zábavy a zajímavostí. Odpoledne navíc na zahradě gymnázia postavíme tři skákací hrady. Naše cateringová firma pro děti připraví dopolední i odpolední svačinu. Oběd budeme mít společný v gymnáziu.

  Více informací ZDE.

 • 11. - 14. 10. Duchovní cvičení

  11. - 14. 10. Duchovní cvičení

  Téma:Vztahy

  manželé Jan a Ivana Zajíčkovi

  Vztah - prosté až obyčejné slovo. Na první pohled snad člověka ani nezaujme. A přesto předchází počátek existence každého člověka v jeho rodičích. Provází nás po celý náš život. A pokračuje i po něm… Vztah je to, co utváří náš život. Naši spokojenost x nespokojenost, příjemnost x nepříjemnost, spolupráci x opuštěnost, blízkost x samotu. Ze své podstaty jsme tvorové vztahoví. Nutně potřebujeme dávat i dostávat. K prožívání svého lidství potřebujeme být propojeni sítí vztahů. Na jejich kvalitě záleží naše spokojenost v soukromém životě i schopnost utvářet vztahy v pracovním prostoru. Vinou nefunkčních vztahů můžeme přijít o rodinu i firmu.

  Budeme se zamýšlet nad tím, co mohu udělat jinak, aby nám spolu bylo lépe. Často přesně víme, co má udělat jinak ten druhý, ale neřešíme, jaký bude náš příspěvek k lepšímu klimatu mezi námi. Jan Zajíček

 • 4.12. Seminář o nejčastějších chybách při vedení podniku

  Zveme na seminář s Jiřím Jemelkou, majitelem společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o., která se specializuje na revitalizace a rozvoj zejména středně velkých firem s ročním obratem 50-500 mil. Kč. Spolupráce probíhala ve více než 120 firmách klientů. Za rok 2017 společnost působila ve více než 30 otevřených projektech. Prostřednictvím spolupracovníků společnost J.I.P. napřímo řídí cca. 10 firem (lidé J.I.P. jsou v pozicích výkonných ředitelů či statutárních členů firem klientů).

  Seminář je jednodenní.

  O čem bude konkrétně řeč?

  1. Chyby ve financích (finanční plán, řízení cash-flow, nedostatek financí, řízení firmy podle čísel, nepochopený rozdíl mezi finančním a manažerským účetnictvím).
  2. Chyby v personalistice (výběr lidí, vedení lidí, kde vzít lidi, rozvoj lidí).
  3. Chyby v obchodu a marketingu (co když nemám tržby v dostatečné výši, jak rozjet obchod, co je to vlastně marketing a kolik do něho investovat peněz).
  4. Chyby ve strategickém řízení firmy (strategický vs. operativní management firmy, systém porad, kontrolní mechanismy napříč firmou, jak efektivně řídit jakoukoliv firmu).

  Program

  • 9.00 - 12.00 přednášky
  • 12.00 - 12.30 oběd
  • 12.30 - 16.00 případová studie a diskuse

  Cena semináře je 2000 Kč. Po jeho absolvování Vám zašleme fakturu.

  Registraci připravujeme.


 • KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.

 • Holická 47, 779 00 Olomouc

 • info@krestanskypodnikatel.cz

 • přihlášení