Články

Připravujeme pro Vás

 • 14. 2. SEMINÁŘ O bohatství a investování (Olomouc)

  O bohatství a investování s Jaroslavem Hlavicou z BRODIS FUND s.r.o.

   Program:

  1. Co nám říká Písmo svaté o bohatství a penězích?
  2. Proč investovat? Do čeho investovat? Jak investovat?
  3. Největší investiční chyby.
  4. Mše svatá.
  5. S ohledem na ducha doby (začátek doby postní) otevřeme v prvé řadě Bibli, abychom v ní hledali odpověď na otázky, zda nás Bůh opravdu chce mít zcela chudé anebo alespoň trochu bohaté a zda se Boží slovo obrací na investory, aby jim dobře poradilo.

   V druhé části nás Jaroslav Hlavica seznámí se základními fakty problematiky investic. Naučíme se rozlišovat mezi spořením, investováním a spekulováním. Pochopíme, co je to složený úrok a jak ho lze využít. Jak minimalizovat náklady na investici. V jakých případech si půjčit a kdy rozhodně ne. Do čeho má smysl investovat a kdy se riziko investování rovná spíše vyhazování peněz. Naučíme se poznávat skutečnou hodnotu investice, správně rozložit rizika investování a sestavit portfolio. Dále jaké existují strategie investování, které stojí za to napodobit a mnoho dalšího.

   V závěru semináře si podrobně přiblížíme nejopakovanější chyby při investování, abychom nezačínali investovat právě s nimi anebo se z nich brzo poučili.

   Po dobu celého semináře dáme bohatý prostor pro diskusi k jednotlivým tématům.

   Cena semináře je 2000 Kč. Po absolvování Vám zašleme fakturu. Abychom využili naplno potenciál malé skupiny, omezíme počet přihlášených na 15 osob.

   S dotazy se obracejte na Marka Chvátala: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 732 194 790.

   Registrovat účast
 • 14. 3. KOMPAS club Praha

  KOMPAS club

   Program:

  1. Mše svatá v kapucínském kostele Panny Marie Andělské
  2. Host: Ľubomír Klieštik, majitel společnosti Kamenárstvo Klieštik
  3. Networking
  4. Přijede za námi slovenský podnikatel a otec osmi dětí Ľubomír Klieštik z firmy Kamenárstvo Klieštik s.r.o. Samostatně začal podnikat v roce 2000. Aby nekonkuroval otci, který měl také kamenictví v Čadci, rozhodl se hned od začátku pro velkoobchodní výrobu pro ostatní slovenské kameníky. Ľubomír Klieštik vyrostl v křesťanské rodině, ale k osobní konverzi si musel projít složitější cestou. Jako mladý hledal smysl života nejprve v zábavě, pak v extrémních sportech. Nakonec mu pomohlo společenství mladých křesťanů. Od té doby vnímá intenzivně Boží působení v rodině i ve firmě. Např. při povodních v roce 2007 přisuzuje těsnou záchranu firmy před vyplavením síle modlitby lidí, kteří se v kritickou chvíli začali přimlouvat. Zároveň pan Klieštik dovede pojmenovat konkrétní okamžiky, kdy vnímá zvláštní vedení „shora“, které ho nabádá k rozhodnutím, jež sám nechápe, ale v budoucnu mu pomohou dokonce i zachránit firmu.

   Registrovat účast
 • 15. 3. KOMPAS club Olomouc

  Křížkovského 6 18.00 – 21.00

  KOMPAS club

   Program:

  1. Mše svatá v kapli Centra Aletti
  2. Host: Petr Láska z firmy Trans-technik
  3. Networking
  4. Firma Trans-technik zahájila činnost v roce 1992 výrobou upínacích pásů a technikou pro zajištění v nákladní automobilové dopravě. Brzy na to začala nabízet díly pro nástavby nákladních automobilů. V současnosti firma sama iniciuje vývoj komponentů a snaží se tak podporovat zvyšování kvality a tím i bezpečnosti přepravy zboží. Během besedy se budeme zajímat jednak o historii budování této firmy a také jak je propojena s osobním a duchovním životem pana Lásky.

   Registrovat účast
 • 11. - 14. 10. Duchovní cvičení

  Téma: Připravujeme

  Hosta připravujeme

  .

 • 22. 9. Podnikání a rodina – Konference pro podnikající křesťany


Sdílejte tento článek na svém facebooku
 • KP Křesťanský podnikatel

 • Holická 47, 779 00 Olomouc

 • info@krestanskypodnikatel.cz

 • přihlášení