Články

Připravujeme pro Vás

 • 12.12. Seminář o nejčastějších chybách při vedení podniku

  Registrace

  Zveme na seminář s Jiřím Jemelkou, majitelem společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o., která se specializuje na revitalizace a rozvoj zejména středně velkých firem s ročním obratem 50-500 mil. Kč. Spolupráce probíhala ve více než 120 firmách klientů. Za rok 2017 společnost působila ve více než 30 otevřených projektech. Prostřednictvím spolupracovníků společnost J.I.P. napřímo řídí cca. 10 firem (lidé J.I.P. jsou v pozicích výkonných ředitelů či statutárních členů firem klientů).

  Seminář je jednodenní.

  O čem bude konkrétně řeč?

  1. Chyby ve financích (finanční plán, řízení cash-flow, nedostatek financí, řízení firmy podle čísel, nepochopený rozdíl mezi finančním a manažerským účetnictvím).
  2. Chyby v personalistice (výběr lidí, vedení lidí, kde vzít lidi, rozvoj lidí).
  3. Chyby v obchodu a marketingu (co když nemám tržby v dostatečné výši, jak rozjet obchod, co je to vlastně marketing a kolik do něho investovat peněz).
  4. Chyby ve strategickém řízení firmy (strategický vs. operativní management firmy, systém porad, kontrolní mechanismy napříč firmou, jak efektivně řídit jakoukoliv firmu).

  Program

  • 8.00 - 12.00 přednášky
  • 12.00 - 12.30 oběd
  • 12.30 - 14.45 případová studie a diskuse

  Cena semináře je 2000 Kč. Po jeho absolvování Vám zašleme fakturu.

  Recenze účastníků semináře v Olomouci:

  Registrace

 • 6. 12. Adventní club Olomouc

  6. 12. Adventní club Olomouc

  Naše KOMPAS cluby jsou o malých společenstvích, která se schází hlavn k budování vzájemných vztahů. Jsme podnikatelé, obchodníci, manažeři a živnostníci. Vedle víry sdílíme i to, v čem vám běžně okolí nemusí rozumět.

  V adventní době hledáme pro naše setkání "duchovněji" zajímavá místa. Již loni jsme zavítali do Arcibiskupského paláce za biskupem Josefem Nuzíkem. Letos nás přijme arcibiskup Jan Graubner.

  Registrace

  Program:

  17.00 Mše svatá

  18.00 Beseda s hostem

  19.30 Čas pro osobní rozhovory

 • 12. 12. Adventní club Praha

  Naše KOMPAS cluby jsou o malých společenstvích, která se schází hlavn k budování vzájemných vztahů. Jsme podnikatelé, obchodníci, manažeři a živnostníci. Vedle víry sdílíme i to, v čem vám běžně okolí nemusí rozumět.

  Pozvání na setkání podnikajících křesťanů v Praze přijal místní pomocný biskup Mons. Zdeněk Wasserbauer.

  Registrace

  Program:

  17.00 Mše svatá

  18.00 Beseda s hostem

  19.30 Čas pro osobní rozhovory

 • 2. - 6. 1. Dny ztišení a modlitby v klášteře

  Rezervovali jsme 12 míst v trapistickém opatství Nový Dvůr. Zveme všechny, kdo hledají vhodné podmínky pro ztišení, aby načerpali nové síly do každodenní práce v roce 2019!

  V průběhu svého pobytu se společně s mnichy zúčastníme v kostele mše svaté a modlitby církve. Zbývající čas budeme mít k osobní modlitbě a četbě. Můžeme se také setkat s knězem, který bude k dispozici či požádat o manuální práci.

  Snídaně, oběd a večeře jsou zajištěny. Jídla bude dostatek, proto není nutné si přivážet vlastní jídlo. Hosté jedí mlčky. Při jídle poslouchají hudbu a v poledne četbu z refektáře mnichů. Pomáhají při přípravě a úklidu stolů a také při umývání nádobí.

  V prostorách domu hosté zachovávají ticho jako vzácný majetek, společný všem. Proto není k dispozici internet a mobily zůstanou vypnuté.

  Cesta k opatství

  Autobusem: Praha–Plzeň–směr Karlovy Vary – vystoupit na zastávce Bezvěrov (9,3 km pěšky po silnici) nebo Nežichov, roz. (6,5 km) nebo Toužim (11 km).

  Vlakem: nádraží Teplá (11 km).

  Do opatství přijedeme 2. 1. 2019 před nešporami, tedy před 17.15.

  Registrace

  Zájemci mohou také kontaktovat Marka Chvátala emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


 • KOMPAS Křesťanský podnikatel, z.s.

 • Holická 47, 779 00 Olomouc

 • info@krestanskypodnikatel.cz

 • přihlášení